Odlamovací nôž Wolfcraft – všestranný pomocník pre domácnosť

Nože využívané v domácnosti sa štandardne členia do dvoch základných kategórií, a to na nože potravinárske a nože pre technické účely. Potravinárske alebo tiež kuchynské nože sú upravené pre aplikáciu na vlhké a korozívne pôsobenie potravinárskej výroby. Z tohto dôvodu sú ich čepele riešené ako homogénne pomerne veľkej hrúbky, pretože aplikácia nevyžaduje výrazne presné rezanie. Nože určené pre technické účely majú naopak čepeľ relatívne tenkú a flexibilnú s vyšším ostrím pre rovné vymerané a presné rezy. V domácnosti sa využívajú vedľa práce s papierom tiež na rezanie kartónu či látok a pri bežných činnostiach na záhrade. Veľmi prínosné je zadovážiť si pre tieto potreby odlamovací nôž, u ktorého budete mať istotu, že jeho čepeľ bude vždy dostatočne ostrá a pripravená na použitie.Kopírovať HTML Kopírovať text

Odlamovacie nože značky Wolfcraft

Výrobný program Wolfcraft je zameraný predovšetkým na vývoj a inováciu rezných nástrojov a príslušenstva. Vedľa odlamovacích nožov nájdete v ponúkanom sortimente tiež nože s variabilným využitím v priemysle a technike určené na delenie materiálov rôzneho charakteru, ale tiež nástavce na elektrické vŕtačky zvyšujúce kvalitu presným a čistým vrtom, a ďalej svorníky, čepele či celé pílky apod. Špecifikom odlamovacích nožov Wolfcraft je ich charakteristický design s ergonomickou rukoväťou a jednoduchou manipuláciou i v prípade nutnosti výmeny čepele alebo odlomenia dielku ostria. Design odlamovacích nožov tejto značky je výsledkom vývoja a inovácie s ohľadom na požiadavky užívateľov, práve preto je ich aplikácia v rôznych oblastiach tak prínosná. Stavba rezného systému aplikuje stužujúce prvky, ktoré vyrovnávajú flexibilné ostrie a zvyšujú tak jeho životnosť a ďalej zámok pre pevné zaistenie posuvu čepele. Úchop rukoväte je vybavený prídavným prirodzeným tvarovaním s protišmykovou úpravou. Manipulácia s nožom je tak príjemná a pohodlná a umožňuje veľmi presné rezanie aj u dielov väčšej hrúbky.

Využitie odlamovacích nožov Wolfcraft v domácnosti

Uplatnenie si odlamovacie nože Wolfcraft nájdu v rozličných oblastiach domácich činností. Primárne sú určené na rezanie mäkkých materiálov, ako sú koža, kartón alebo plasty, veľmi dobre sa však aplikujú i na prírodné materiály či gumu. Nože si môžete objednať z katalógu spoločnosti TME (Transfer Multisort Elektronik Sp. Z. o.o.), ktorá má v ponuke aj náhradné čepele. Odlamovací nôž Wolfcraft vám tak bude dobre slúžiť dlhé roky jednak vďaka kvalitnému riešeniu rukoväte, jednak kvôli veľmi dobrej životnosti čepele, ktorú je možné ľubovoľne a veľmi ľahko odlamovať i meniť pomocou funkčných elementov implementovaných na rukoväti. Celkové riešenie odlamovacích nožov Wolfcraft z nich robí univerzálneho pomocníka pre väčšinu technických činností, ktoré sú v domácnosti a na záhrade realizované.