Zmena je život. Vyskúšajte ekodrogériu na pranie.

Určite nepreháňame, ak povieme, že súčasná doba je plná chémie. Mnohí sa jej snažíme vyhnúť, no je natoľko implementovaná v našich životoch, že len ťažko ju možno úplne vyplieniť. Samozrejme, je však veľmi podstatné začať od seba. Postupne a pomaly. Možno ju nevyženiete naveky, ale aspoň obmedzíte jej negatívny vplyv na váš život a život vašej rodiny. 

Začať môžete napríklad aj tým, že miesto klasických mydiel siahnete po prírodnom mydle, ktoré nielen že rozvonia vaše telo a domácnosť, ale vašej pokožke dopraje dostatok hydratácie a vitamínov. Postupom času skúste pridať ďalší produkt, niečo z dekoratívnej prírodnej kozmetiky. Začnite používať eko potravinové obaly a zrazu si uvedomíte, že doma máte dokonca aj ekologické čistiace prostriedky. Všetko je len o vašich návykoch. Ak si osvojíte bio myšlienku a uvedomíte si, že aj vy môžete svojou troškou prispieť k zlepšeniu tohto sveta, pôjde to samo. 

Zdravšie možno aj prať!

Keď sa povie bio, eko, alebo sa spomenie čokoľvek prírodné, okamžite si ľudia vybavujú látkové tašky a hlavne dekoratívnu kozmetiku. Teda krémy na tvár, sprchové gély, mnoho produktov pre deti a pod. Zdravé ale môžu byť aj ekologické čistiace prostriedky. Zaujať vás môže eko prášok na pranie alebo voňavá a ekologická aviváž

Eko prášok na pranie bol testovaný na kožnú znášanlivosť a výsledkom bolo zistenie, že ho veľmi dobre toleruje aj pokožka detí do 3 rokov. Je vynikajúcim prípravkom na biele a stálofarebné tkanivá, ale aj na detské oblečenie a látkové plienky. Využijete ho aj pri praní posteľnej bielizne. 

Nemusíte sa báť, o krásnu vôňu čerstvo vypraného oblečenia neprídete. Postará sa o to voňavá a ekologická aviváž, ktorá je bez akýchkoľvek syntetických farbív a parfumov. Okrem toho napomáha znížiť elektrostatický náboj syntetickej bielizne, vďaka čomu bude oblečenie príjemnejšie na dotyk a nebude sa na vás už viac lepiť. 

Ekologická domácnosť

Ekologické čistiace prostriedky vám pomôžu vytvoriť si maximálne zdravý priestor aspoň doma. Na začiatok. Eko prášok na pranie a voňavá a ekologická aviváž vám zas dopraje pracovný deň v príjemnom oblečení, ktoré si užijú aj ekzematici či alergici. 

Začnite sebou a presvedčte celý svet!