4 nápady na originálnu potlač trička, ktoré vás poteší

Radi vytŕčate z davu? Ak sa chcete odlíšiť, máme pre vás nápad. Určite by ste vo svojom šatníku mali mať aspoň jedno či dve tričká s kreatívnou potlačou. V článku sme pre vás zhrnuli nápady na potlač, v ktorých budete vyzerať naozaj skvelo.

Keď hľadáte originálny outfit, ktorý vás odlíši od zbytku sveta, siahnite po tričkách s potlačou. Zároveň je kreatívne tričkodobrým nápadom pre vašich blízkych, ktorých ho môžete darovať na narodeniny, meniny alebo Vianoce. Na trickovy.sk nájdete od zvieracích motívov, cez vtipné citáty až po vlastné návrhy všetko, čo vám len napadne. Aké sú tie najštýlovejšie potlače?

Kráľovné, princezné a králi

Žijete život vo dvojici? Alebo ste sebavedomou single osobou? Výborne! Či jedno, alebo druhé, určite sa obzrite po tričkách s nápisom „king“, „queen“, „Šípková Ruženka“. V kategórii nájdete aj vtipné vety, napríklad o princovi, ktorý je už obsadený.

Tričkom s kráľovským alebo princeznovským nápisom si jednoducho označíte svoju lásku. Ak ste single, tak seba samého určite považujete za kráľa alebo kráľovnú vlastného sveta, ktorému panujete. A možno by o tom mali vedieť všetci.

Psi a mačky

Máte domáceho miláčika? Potom je jasné, kam smeruje vaša láska.

Tričko s potlačou psíka alebo mačičky je skvelým nápadom na originálny darček pre vašich blízkych. Pre otvorených ľudí, ktorí milujú socializáciu, odporúčame tričko so psom. Naopak, introvertným povahám a pohodlným osobám ulahodí domáce tričko s mačkou.

A aké zvieratko si vyberiete pre seba?

Obľúbené hobby

Každý z nás má nejakú činnosť, ktorá ho napĺňa. Naše hobby o nás ostatným vždy niečo napovie. Radi čítate? Ste zrejme hĺbavý, ktorý premýšľa nad filozofickými otákazmi a má bohatú predstavivosť. Alebo milujete hory? Asi vo vás drieme športový duch a milujete prírodu.

Tričko pre seba si môžete kúpiť takmer na mieru, podľa hobby ktorému sa venujete. Na výber máte:

  • motorky
  • rybárske tričká
  • hory
  • bicykle
  • vtipné alkoholické motívy
  • autá
  • jazda na koni

Ste kreatívny? Skúste vlastnú potlač

Pre tých najvačších kreatívcov je tu ešte jedna možnosť. Vlastná potlač na mieru. Nechajte si na tričko vytlačiť svoju prácu, prípadne vlastnú kresbu, obľúbeného umelca alebo čokoľvek iné.

Vlastnou potlačou potešíte aj svojich blízkych, ktorým môžete darovať tričko so spoločnou fotkou, názvom vašej spoločnej pesničky alebo pripomenutím udalosti, na ktorú radi spomínate.